Wczytuję dane...
Model: 1743033
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 0716053830289
Wysyłka od: 16.99 PLN
Producent: nieznany

Lalka bobas marki Woopie rozkocha każde dziecko! Wystarczy spojrzeć na uroczego bobasa w słodkim stroju Króliczka, a nie powstrzymasz się od przytulenia lalki. Bobas ma 46 cm i jest ubrany w strój / body z kapturęm i bucikami. Lalka posiada ruchome kończyny oraz można ustawić ją w pozycji siedzącej lub stojącej. Dzięki zabawie lalką dziecko rozwija w sobie poczucie empatii oraz odpowiedzialności, dzięki troszczeniu się o potrzeby bobasa. Laleczka jest uroczym, małym bobaskiem, który potrzebuje dużo troski i miłości. Zabawka wykonana z dużą starannością, wiernie oddająca wygląd prawdziwego bobasa, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, a materiał dodatkowo niezwykle przyjemny w dotyku!

Charakterystyka:

- lalka w ubranku o wielkości 46 cm - ubrana w uroczy brązowy strój króliczka: body z misiem i kapturem oraz buciki/skarpetki - pomaga dziecku wykształcić poczucie empatii, rozwija wyobrażnie i odpowiedzialność - ruchome kończyny lalki - lalkę można umieścić w pozycji siedzącej oraz na stojąco - idealny prezent dla każdej kochającej lalki dziewczynki

Firma Woopiejest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Produkty firmy Woopie są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie.

Zabawki marki Woopie mają jeden cel - wzbudzać radość dzieci! Pośród bogatego asortymentu, Woopie posiada między innymi stroje karnawałowe i przebrania dla dzieci, ale takżehuśtawkizawieszane, zabawki piankowe, różnego rodzaju zabawkiogrodowe, oraz dużo więcej! Daj się ponieść zabawie - daj się ponieść Woopie!


Polecamy