Wczytuję dane...
Model: 1427265
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4895211401588
Wysyłka od: 16.99 PLN
Producent: smart trike

Obserwuj jak Twoje dziecko staje się mistrzem jazdy na hulajnodze

Hulajnoga Scooter T1 to idealny produkt by dziecko zaczęło swoją przygodę z nauką jazdy na hulajnodze.
Dlaczego Hulajnoga przeznaczona jest dla maluchów już od 15m życia i posiada siedzisko, dzięki któremu dziecko będzie stopniowo rozwijać równowagę i pewność siebie.


Komfort i bezpieczeństwo

Nasza hulajnoga zaprojektowana jest ze szwajcarskim wzornictwem i wyposażona jest w elementy, ktore wpłyną na szybką naukę i przede wszystkim bezpieczną jazdę:

regulacja wysokości siedziskatrwała, metalowa kierownicagumowe rączkiantypoślizgowa podstawahamulec nożnypoliuretanowe koła


Stopniowe zdobywanie umiejętności

Główną zaletą hulajnogi jestopatentowany system T-Lockdlastopniowego zdobywania umiejętności.
System polega na tym, że na początkowym etapie użytkowania hulajnogi kierownica jest zablokowania, by dziecko mogło stabilnie prowadzić hulajnogę. Gdy dziecko już zdobędzie równowagę i pewność siebie, wtedy wystarczy wyłączyć funkcję T-Lock by kierownica hulajnogi mogła się delikatnie wyginać - to pozwala dziecku na niezwykłe wrażenia związane z jazdą na hulajnodze - to jazda freestyle!


W ten sposób dziecko może rozpocząć swoją przygodę z hulajnogą na poziomie podstawowym by póżniej przejśćdo poziomu zaawansowanej jazdy!


Mnóstwo zabawy ze świecącymi kołami

Koła hulajnogi Scooter T1 zostały wyposażone w światełka LED. Podczas ruchu, koła świecą kilkoma kolorami dodającym tym samym jeszcze większej frajdy z jazdy! Dzięki świecącym kołom zarówno hulajnoga jak i dziecko są lepiej widoczne z daleka.

Etap 1: Tryb Siedzenie
Dziecko może z łatwością jeżdzić w pozycji siedzącej.

Etap 2: Tryb Praktyka
Włączona funkcja T-lock zapobiega przechylaniu kierownicy tak by dziecko mogło czuć się bezpiecznie.
W ten sposób dziecko będzie pracować nad pewnością siebie i zdobywać coraz większe zaufanie do jeżdżenia na hulajnodze, by w przyszłości stać się mistrzem jazdy na hulajnodze.

Etap 3: Tryb Freestyle
Wyłącz funkcję T-lock aby odblokować kierownicę.
Teraz dziecko będzie mogło w pełni korzystać z funkcji oferowanych przez hulajnogę.

Cechy:

metalowa, teleskopowa kierownica - by hulajnoga rosła razem z dzieckiemregulowane siedzisko (2 wysokości) wyścielone pianką EVAtorba na przekąskiświecące, poliuretanowe koła dla lepszego komfortu jazdy15 odchylenia kierownicygumowana, antypoślizgowa powierzchnia podestu dla stabilnej jazdyopatentowany system T-Lock dla stopniowego zdybywania umiejętnościgumowane, antypoślizgowe rączkihamulec nożnyszwajcarskie, nieskazitelne wzornictwo3 lata gwarancjiwysokość siedziska w najniższej pozycji od podłoża - 23.5 cmwysokość siedziska w najwyższej pozycji od podłoża - 26.5 cm


border="0" width="400" />

Polecamy